Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Κατάλογος ενεργών Σωματείων ITF TKD

Αναζητήστε τα ενεργά Σωματεία ITF TKD σε όλη την Ελλάδα, τα οποία και τελούν υπό την αιγίδα της Α.Ο.Τ.Ε.
Μπορείτε να εντοπίσετε το κοντινότερο σε εσάς Σωματείο και να λάβετε πληροφορίες επικοινωνίας με τους υπεύθυνους.

Σε περίπτωση που δεν εμφανίζεται το σωματείο σας είναι γιατί δεν έχει αρχειοθετηθεί στη βάση δεδομένων, θα πρέπει να επικοινωνήσετε με το γραφείο της Α.Ο.Τ.Ε.

A/A Γεωγραφικό Διαμέρισμα Νομός Περιοχή Ονομασία Τ.Κ.
ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΡΤΑΣ 47100
ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΡΤΑΣ ΑΡΤΑ ΑΜΙΛΛΑ ΑΡΤΑΣ 47100
ΗΠΕΙΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Α.Γ.Σ. ΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ 52200
ΗΠΕΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45332
ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ 48300
ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΖΗΡΟΥ Α.Κ. ΕΥΚΛΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 48200
ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ Α.Γ.Σ TKD ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 48100
ΗΠΕΙΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΠΑΡΓΑ Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ 48060
ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ 42335
ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΣΚΟΠΕΛΟΥ Α.Σ. ΠΕΠΑΡΗΘΟΣ 37003
ΘΡΑΚΗ ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 68100
ΘΡΑΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Α.Ο.Γ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 69100
ΘΡΑΚΗ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ Α.Γ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ 67100
ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 71306
ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΙΜΗΝ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 70014
ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΒΕΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ TKD ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΟΥΒΩΝ 70014
ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ Τ.Κ.D ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 70006
ΚΡΗΤΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 71303
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 72100
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ. TKD ΣΗΤΕΙΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ 72300
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΘΗΣΕΑΣ 72100
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 72100
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α.Σ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 72200
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Α.Σ.ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 72200
ΚΡΗΤΗ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ο.Π.Σ. ΤΑΛΩΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ ΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 62100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΣΕΡΡΩΝ 62100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 62400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Γ.Α.Σ. ΜΙΛΩΝ 56123
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗ Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ 54629
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜ.ΤΕΧΝ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ 56121
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Α.Σ. CHON-JI 56123
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗ Α.Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 54643
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 54634
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. TKD ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 57009
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57008
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57008
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΕΛΤΑ Α.Σ. ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΖΩΝΩΝ Α.Σ.ΟΛΥΜΠ.ΜΑΧ.ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ 54640
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΔΕΝΔΡΟ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 57007
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ Α.Σ. Ο ΕΥΟΣΜΟΣ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΒΙΚΤΩΡΙΑ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Ο. ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΚΟΡΔΕΛΙΟ Α.Σ. ΑΗΤΤΗΤΟΣ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ 56430
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 57005
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗ Μ.Α.Σ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 57001
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS 57006
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57001
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Ε.Σ. "ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΦΛΟΓΑ" 54646
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Κ. TKD ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54453
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Π.Σ. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ 54631
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ - ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ" 56626
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. Α.Μ.Ε.Α. Λ. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 56430
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 56436
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΛΗΨΗ Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 54643
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ 54634
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54631
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ. ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ 54644
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.TKD "ΤΡΙΑΝΔΡΟΣ" 55337
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54641
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Χ.Α.Ν.Θ. 54621
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΣΑΜΟΥΡΑΪ 54649
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Σ.Π.Α.Θ. 56429
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Α.Σ. ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ 55132
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΣ TAEKWON-DO ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 55133
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΑΚΕΔΩΝ 55134
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Σ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΟΡ.ΕΛΛΑΔΟΣ 55134
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 55132
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΑΞΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ 54443
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ TKD Β. ΕΛΛΑΔΟΣ 54644
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ Α.Σ. TKD ΒΕΡΓΙΝΑΣ 54453
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΡΟ Α.Σ. ΤΑΛΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 57123
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. TKD ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 56224
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑ Α.Σ. ΑΞΙΟΣ 57011
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ 57200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 57200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ 57200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΑ Α.Σ. ΜΙΚΡΑΣ 57500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ Α.Σ. ΝΗΡΕΥΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 57500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 56727
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΕΠΤΑΠ. 54636
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ 57010
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ. 56727
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ 52628
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 56626
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΕΟ ΡΥΣΙΟ Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ 57500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.ΜΑΧ.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 55236
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑ Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 56429
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. TKD ΜΕΤΕΩΡΩΝ 56532
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ 56533
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 56431
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Α.Σ. ΑΝ. Α. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 57019
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΑΙΑ Π.Α.Σ.ΑΝ.Α. ΜΑΧΗΤΕΣ 57019
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 56431
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΥΛΑΙΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΥΑ ΡΑΝΓΚ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 57010
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.ΣΩΜ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 56431
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ 57500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 54249
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 57010
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΙΧΩΡ 57013
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΜΥΓΔΟΝΕΣ 57018
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (S.C.O.) 57013
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.ΑΤΛΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 57013
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ 54500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ 54500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑΣ Α.Σ. ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 63079
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ Α.Σ. Η ΠΥΓΜΗ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ 63081
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ 63200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΡΜΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 63200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ Α.Σ. TKD ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 63073
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ 66100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. TKD ΔΡΑΜΑΣ ΖΕΝ 66100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ Α.Σ. ΚΑΑΜ 66100
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α.Σ. TKD ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 66300
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ Α.Σ. TKD ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ 66035
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Α.Σ. ΣΑΡΙΣΑ ΠΑΙΟΝΙΑΣ 61200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΙΟΝΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ 61007
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Σ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ 58400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Ο. TKD ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 58400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ Α.Σ. TKD ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑ 58400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤ. ΚΡ. ΒΡΥΣΗΣ 58300
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ 58400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΔΕΣΣΗΣ ΣΚΥΔΡΑ Α.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ 58500
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Α.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 50200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΗΣ ΑΡΙΔΑΙΑ Α.Σ. TKD ITF ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 58400
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΠΕΛΛΗΣ ΕΔΕΣΣΑ Α.Σ.TKD ΕΔΕΣΣΑΣ 58200
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΘΑΣΟΣ Α.Σ. TKD ΘΑΣΟΥ 64004
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΘΑΣΟΣ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΑΤΛΑΣ ΘΑΣΟΥ 64004
ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΚΩΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Σ.Φ. ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ ΚΩ 85300
ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΛΑΚΚΙ Α.Σ. ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΛΕΡΟΥ 85400
ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΔΡΟΥ Α.ΣΑΝΔΡΟΥ TAEKWONDO ΠΟΣΕΙΔΩΝ 84503
ΑΙΓΑΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΑΝΔΡΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΡΘΙΟΥ 84502
ΙΟΝΙΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΒΑΡΔΑΝΙΑ Α.Σ. TKD ΛΕΥΚΑΔΑΣ 31100
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ 22300
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 22100
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΝΙΚΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 30002
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ Α.Α.Σ. ΟΛΥΜ. ΑΘΛ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ "ΜΑΧΗ" 35011
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Σ.Φ. TKD ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 15343
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ "ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ" 11743
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 17341
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 17563
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Π.Σ. ΔΥΝΑΜΗΣ 11475
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΖΕΝ 10530
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ Α.Γ.Σ. TKD ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 19300
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. ΝΕΑΡΧΟΣ 10434
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α.Σ. TKD ΑΘΗΝΑΣ 11527
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΑ.Σ. TKD ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16451
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Σ. ΑΛΚΙΜΑΧΟΝ 16562
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ 19200
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 15771
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ A.Σ. TKD "Η ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ" 16341
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΛΙΟΝ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ 13123
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΠΟΛΕΩΣ ΤΑΤΟ 18539
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Γ.Σ. TKD ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18755
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18755
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 18120
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18120
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΥΚΑΚΙ Α.Σ. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ 11741
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ TAEKWON-DO ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 19003
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α.Ο. Ο ΚΟΜΑΙΟΣ 19100
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ Α.Σ. ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 14452
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟ ΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.Φ TKD ΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ 18345
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Α.Γ.Σ.ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 14122
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 17123
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ Α.Σ. ΙΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 14122
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Α.Σ. ΕΝΩΣΗ ΦΙΛΩΝ TKD ΕΛΛΑΔΟΣ 11743
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 18535
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Γ.Σ. TKD ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 18533
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΑΣ 18538
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α.Σ.ΦΡΕΑΤΙΔΑΣ 18536
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18863
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Σ. ΖΕΥΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12135
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 13231
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α.Σ. ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 13231
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ 18900
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΤΑΕ ΚΒΟΝ ΝΤΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 14341
ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΩΡΩΠΟΥ Α.Σ.ΑΥΛΩΝΑ 19011
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999